تبلیغات
تفریــــــحگاه - اولین تریلر رسمی و پوستر از فیلم بسیار مهم Godzilla

کمپانی بزرگ Warner Bros و Legendary Pictures به قولشان عمل کرده و بالاخره اولین تریلر رسمی Godzilla به کارگردانی Gareth Edwards را منتشر کردند ، در کنارش جدیدترین پوستر این فیلم را نیز می توانید مشاهده کنید . اول از همه لازم به ذکر می باشد اگر از این فیلم انتظار نمایش kaiju های عظیم الجثه را داشته اید با تماشای این تریلر نا امید خواهید شد اما در غین حال چشم انداز جدیدی که Gareth Edwards به این فیلم وارد کرده است شما را مشتاق تر از قبل می کند .


در این تریلر چندین برداشت فوق العاده قرار دارد و فیلمبرداری مخصوصا در ۳۰ ثانیه ابتدایی که مربوط است به خروج سربازان از هواپیما و دود های قرمز که به برداشت سایه های گادزیلا ختم می شود ، عالی می باشد . مانند تیزر اولیه ی که در گذشته مشاهده کردیم ، این تریلر نیز آنچنان به هیولای عظیم الجثه ی ما نمی پردازد و همچنان در حالت محرمانه قرار دارد ، در انبوده دود و سایه صحنه هایی از Godzilla قابل مشاهده می باشد اما آن چیزی نیست که شاید انتظارش را داشته اید ، بنابراین باید برای تریلر های بعدی صبر کنید . تیزر غیر رسمی منتشر شده از Godzilla تاحدودی جذاب تر از این تریلر حس میشد اما حضور Bryan Cranston ، Aaron Taylor-Johnson و Elizabeth Olsen در این تریلر یک امتیاز بیشتر برای تماشایش به شما می دهد . جالب است بدانید Godzilla هیولایی که بسیار منتظر تماشایش می باشید ، تنها موجود بزرگ در این فیلم نیست و حال باید دید Gareth Edwards و Warner Bros چه وقت آنها را به مردم معرفی خواهند کرد ، در حقیقت گادزیلا در این فیلم در برابر موجوداتی قرار می گیرد که انسان های حریس باهث بوجود آمدنشان شده اند و حال دیگر تاب تحمل در مقابلشان را ندارند . دیگر بازیگران این فیلم را Juliette Binoche , David Strathairn , Ken Watanabe و Sally Hawkins تشکیل می دهند .

فیلم Godzilla در تاریخ ۱۶ می ۲۰۱۴ بصورت سه بعدی اکران می شود .

خلاصه داستان رسمی : براساس یک افسانه ی تازه متولد شده از داستان قدیمی Toho بنام Godzilla ، این فیلم بسیار تماشایی یکی از مهمترین و خطرناک ترین هیولاهای جهان را در مقابل موجودات دست ساز انسان که برای بقای نسل ما خطرناک می باشند قرار خواهد داد .

مخصوص لینک کمکی : برای دانلود تریلر ، تنها بروی کلمه ی “دانلود لینک کمکی” در هر کیفیت زیر کلیک کنید / پس از ان بروی Free Download کلیک کنید / چند ثانیه صبر کنید / بروی Creat Download link کلیک کنید و با کلیک بروی Direct link این فایل را دانلود کنید :

کیفیت ۴۸۰ : دانلود از لینک مستقیمدانلود از لینک کمکی

کیفیت ۷۲۰ : دانلود از لینک مستقیم - داتلود از لینک کمکی

کیفیت ۱۰۸۰ : دانلود از لینک مستقیم
طبقه بندی: اخبار سینمای جهان،

تاریخ : یکشنبه 8 دی 1392 | 07:14 ب.ظ | نویسنده : جواد | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.