تبلیغات
تفریــــــحگاه - اولین تریلر رسمی The Amazing Spider-Man 2 / توضیحات کامل
اولین تریلر رسمی The Amazing Spider-Man 2 / توضیحات کامل

 

کمپانی Sony Pictures بالاخره اولین تریلر رسمی The Amazing Spider-Man 2 به کارگردانی Marc Webb را منتشر کرد . وزنه ی این تریلر بطور کامل بروی  Peter Parker با بازی Andrew Garfield قرار دارد که وی در جایی از تریلر می گوید :” هرچقدر انسان بیشتری سعی کنم نجات بدهم ، دشمن بیشتری را برای خود میسازم و این اتفاق تا قبل از زمانی که با آنها رودرو شوم اهمیت پیدا نمی کند چون پس از آنست که قدرت بیشتر آنها را می بینم “.


شخصیت منفی Jamie Foxx بنام Electro که از قدرتمند ترین ضد قهرمان های کمیک بوک مرد عنکبوتی می باشد ، لحظات کمی از این تریلر را داراست اما انتهای تریلر نوید بخش یک نبرد هیجان انگیز مابین قهرمان داستان ما و خدای انرژی در فیلم می دهد . دیگر بازیگران این فیلم را Emma Stone , Dane DeHaan , Paul Giamatti , Felicity Jones , Chris Cooper و Sally Field تشکیل می دهند . اسپویلر تا قبل از انتشار این تریلر در بسیاری از سایت ها شایعه شده بود Chris Cooper که نقش Norman Osborn را برعهده دارد از این فیلم خارج شده است و در قسمت بعدی شاهد حضور او خواهیم بود . همانطور که می دانید در کمیک بوک و فیلم Spider-Man ۱ کارکتر Norman Osborn به Green Goblin تبدیل می شود و پس از مرگ وی ، فرزندش Harry Osborn چهره ی اورا برتن می کند . در این سری بازسازی Dane DeHaan از Chronicle عهده داره این نقش می باشد و براساس اطلاعات منتشر شده و همچنین این تریلر میتوانیم بگویییم اینبار کارگردان مارک وب تصمیم گرفته است ابتدا Harry Osborn در زره ی Green Goblin قرار بگیرد چون شما Norman Osborn را در تخت بیمارستان مشاهده می کنید . دیگر شخصیت منفی داستان که تا به اینجا تایید شده می باشد ، Rhino با بازی Paul Giamatti که این کارکتر نیز در کمیک بوک یک حیوان جهش یافته در قالب انسان بود اما در این فیلم برای واقع گرایانه تر کردن داستان به یک روبات تبدیل خواهد شد .

اگر دقت کنید در بالا گتفیم شخصیت های منفی تایید شده ، چرا ، چون مطلع هستیم که Sony Pictures در نظر دارد برای این دنیای بازسازی سرانجام گروه Sinister Six (گروهی از چندین ضد قهرمان) را خلق کند ، بنابراین نمی توان بطور کامل مطمئن بود در The Amazing Spider-Man 2 چند شخصیت منفی قرار دارند . ۱) Electro و ۲) Green Goblin و ۳) Rhino و ۴) Black Cat (تایید نشده) ، حال در این تریلر اسپویل هایی نیز وجود دارد که به آنها می پردازیم . در بخشی از تریلر مشاهده می کنید پیتر پارکر وارد انبار یا آزمایشگاه بزرگی در کمپانی Oscorp می شود که لازم به ذکر است این آزمایشگاه یا انبار در اصل متعلق به Sinister Six است ، به هرحال در جایی از همین صحنه که کوتاه نشان داده می شود براحتی می توانید چنگال های روباتیک Doctor Octopus (در فیلم سم ریمی Spider-Man 2 مشاده کردید) و بال های روباتیک Vulture (یکی دیگر از شخصیت های منفی کمیک بوک) را مشاهده کنید ، از همه مهمتر در صحنه ای که Harry Osborn و Peter Parker مشغول صحبت با یکدیگر هستند ، در صفحه ی کامپیوتری اگر دقت کنید یک فایل بنام Venom ثبت شده است . حال با شمارش نهایی به ۷ شخصیت منفی رسیدیم . پایان اسپویل

فیلم The Amazing Spider-Man 2 در تاریخ ۲ می ۲۰۱۴ بصورت سه بعدی اکران می شود .

تمام لینک ها لینک مستقیم می باشند :

کیفیت ۴۸۰ : دانلود تریلر

کیفیت ۷۲۰ : دانلود تریلر لینک اولدانلود تریلر لینک دوم

کیفیت ۱۰۸۰ : دانلود تریلر 
طبقه بندی: اخبار سینمای جهان،
برچسب ها: The Amazing Spider-Man 2،

تاریخ : یکشنبه 8 دی 1392 | 07:16 ب.ظ | نویسنده : جواد | نظرات
.: Weblog Themes By BlackSkin :.